Motto: Nevieme zaručiť, že vaše výsledky v KOMPARE budú dobré.
Garantujeme vám však, že budú pre vás užitočné.

Dovoľujeme si Vás pozvať na bezplatný seminár na tému Ako využívať KOMPARO na zlepšovanie vzdelávacích výsledkov vašej školy, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 13. júna v čase od 9.30 do 11.30 hod. v hoteli Satel na Mnoheľovej ul. 5 v Poprade.

Podujatie je určené členom vedenia základných škôl a osemročných gymnázií. Uvítame školy, ktoré sa do testovania KOMPARO nezapájajú, ako aj tie, ktoré už s KOMPAROM majú skúsenosti a chceli by sa dozvedieť viac o tom, ako pracovať s výsledkami.

KOMPARO je jedinečným nástrojom na autoevaluáciu, aj preto ho využívajú stovky škôl po celom Slovensku. Na seminári Vám predstavíme rôzne druhy dát, ktoré dostávajú zapojené školy a ukážeme Vám, ako ich interpretovať a ako s ich pomocou zlepšovať výsledky školy.

Seminár usporiada spoločnosť EXAM testing, ktorá je organizátorom projektu KOMPARO. Prednášajúcim bude Vladimír Burjan – zakladateľ a dlhoročný bývalý riaditeľ spoločnosti EXAM. V. Burjan je „duchovným otcom“ projektu KOMPARO a popredným slovenským odborníkom na problematiku hodnotenia a testovania.

Termíny a miesta konania seminárov

Termín  Čas  Miesto 
13. 06. 2024  09.30 – 11.30  Poprad, Hotel Satel, Mnoheľova 826/5 

Registrácia

Titul, meno a priezvisko:* 
E-mail:* 
Telefón: 
Škola: 
Pozícia na škole: 
Termín a miesto seminára:* 
* povinné údaje
 
Odoslaním prihlášky dávam svoj súhlas s použitím fotografií zhotovených na seminári na ilustračné a informačné účely súvisiace s projektom KOMPARO.
Odoslaním prihlášky dávam, v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, svoj súhlas so spracovaním tu poskytnutých osobných údajov spoločnosti EXAM testing, spol. s r. o. so sídlom na Gogoľovej 18, 851 01 Bratislava, IČO: 35 891 726. Osobné údaje budú spracúvané za účelom evidovania účastníkov seminára. Súhlas je poskytnutý do 31. 12. 2024.
 
© 2024 EXAM testing ®, spol. s r. o. Všetky práva vyhradené.